Шар студія

Злітай мріями високо, як злітають у небо повітряні кулі!

Ми створимо гарний настрій за допомогою повітряних кульок на весільному святі в м. Рівне.

Якщо у Вас або Ваших друзів незабаром весілля - то Вам до нас!!!  

Одним з важливих елементів будь-якого весілля є якісне, красиве оформлення бенкетного залу. Орендоване приміщення, звичайно, потребує відповідного красивого оформлення. На користь цього варіанту оформлення приміщення можна привести декілька аргументів.

По перше, при такому способі оздоблення існує величезна кількість творчих варіантів , що є запорукою оригінальності.      

По друге, швидкість монтажу готових елементів просто вражає - тепер можна прикрасити зал усього за 2-3 години до початку бенкету. Це, безумовно, дуже полегшує процес підготовки приміщення. При оформленні бенкетних залів використовують також кульки, наповнені гелієм, це дозволяє створювати композиції, які будуть просто висіти у повітрі, або під стелею. Вигляд таких композицій насправді вражає – букети, фігурки речей та людей, слова…  Також при оздобленні за допомогою повітряних кульок можна прикрасити будівлю не тільки всередині, але й з-зовні, створити ефектні арки, гірлянди. В результаті, коли весільний зал вже оформлений гарними композиціями із повітряних кульок, веселий та святковий настрій гарантовано!   Тисячі ідей для оформлення повітряними кульками і втіленняв життя будь-яких Ваших побажань.

З Шар-студією Ваше весілля буде неперевершеним і яскравим, а повітряні і гелієві кульки додадуть несподіваності, зроблять ваше весілля незабутнім.