Шар студія

Злітай мріями високо, як злітають у небо повітряні кулі!

Майстерня повітряних кульок Шар - студія пропонує професійне оформлення весіль повітряними кульками. Втілюємо у життя будь-які задуми та побажання молодих щодо весільного столу та весільного залу.

Шанувальникам класичного стилю сподобаються весільні стійки “Молодий і молода”та арка “Весільна” у срібно-білих тонах, які можуть стати окрасою процесу викупу нареченої, а згодом прикрасити і весільний зал.

У нашій галереї Ви знайде одразу кілька варіантів оформлення весільних столів повітряними кульками.

Окрім того, команда майстерні повітряних кульок готова пофантазувати разом з вами і втілити в життя будь-яку ідею з оформлення столу наречених. Фантазуйте і телефонуйте.

Наші аеродизайнери допоможуть підкреслити особливість урочистої події та створити незабутню атмосферу на вашому весіллі.

Можемо зробити весільне оформлення залів у класичному, більш осучасненому та гумористичному стилях. Ми можемо створити з повітряних кульок весільний торт,весільний букет, весільну арку за індивідуальним дизайном та навіть самих наречених. Якщо у вас нестримна фантазія і бажання зробити весілля справді цікавим, звертайтесь. Ми допоможемо вам перетворити мрії в реальність.