Шар студія

Злітай мріями високо, як злітають у небо повітряні кулі!

Якщо Ви хочете здивувати своїх близьких і друзів оригінальним і несподіваним подарунком, замовте для них унікальну фігуру з повітряних кульок. Такий сюрприз подарує радість та незабутні емоції його одержувачу. Спеціально для Вас наші фахівці створять унікальні фігури з улюблених казкових героїв, звірів, а також тематичні композиції. Велика кількість будь-яких фігурок з кульок порадують Вас і Ваших діток! Будь-яка дитина буде в захваті від такої чудової фігури улюбленого мультяшного героя. Оформлення повітряними кулями сцени в школі, дитячому садку на ранок, дитячий день народження або інше свято.
Фігурки з повітряних кульок можна створити величезну різноманітність залежно від тематики свята. Скручують фігурки з повітряних кульок, використовуючи спеціальні латексні кулі (кулі ШДМ або кулі для моделювання). Наша студія готова показати, що прикраса кулями може бути дуже різноманітним, якщо в нього включити яскраві постаті і фігурки з повітряних куль.
Фігурки з повітряних кульок, є додатковими елементами оформлення повітряними кулями святкового простору. Під час святкування дитячого дня народження фігурки з повітряних куль використовуються в розвагу гостей, на конкурсах і вікторинах. Фігурки з повітряних куль це оригінальний подарунок на будь-яку святкову подію. Фігурки з повітряних куль приносять радість на свято, залишають яскраві, радісні враження. Оригінальний подарунок фігурка з повітряних куль викличе захват і радість у дітей і добру посмішку у дорослих.